מערכת ניהול וואטסאפ whatsapp

מערכת ניהול וואטסאפ whatsapp

מערכת ניהול whatsapp מבית Paycall

קשה לחשוב היום על טלפון סלולרי שלא מותקנת בו האפליקציה של וואטסאפ. בשל הפופולריות של אפליקציית המסרים הזו זה היה רק עניין של זמן עד שהיא תייצר שירותים מיוחדים לעסקים שיוכלו להשתמש באפליקציה לצרכי ניהול קהילות של אנשים וקידום העסק. אפליקציה זו נקראת וואטסאפ ביזנס והיא מספקת מגוון רחב של שימושים לבעלי עסקים. מערכת ניהול וואטסאפ של PAYCALL הנה מערכת דסקטופ המספקת לכם כלים ושירותים נוספים לוואטסאפ ביזנס שלכם כדי לייעל ולשפר את תהליכי השיווק והמכירה בעסק, תוך ניצול יעיל וטוב יותר של אפשרויות וואטסאפ ביזנס.

 

מה כוללת וואטסאפ ביזנס whatsapp business ?

 

וואטסאפ ביזנס היא בעצם אפליקציה ייחודית של וואטסאפ המסנכרנת בין מספר הטלפון שלכם לחשבון העסקי (ניתן גם לבחור מספר טלפון אחר) ובה הוסיפו מפתחי האפליקציה אפשרויות נוספות המותאמות לצרכים עסקיים. בין היתר האפליקציה כוללת:

 

מערכת ניהול whatsapp

כיצד עוזרת לנו מערכת ניהול וואטסאפ של PAYCALL?

מערכת הניהול של PAYCALL הנה מערכת ממוחשבת המשדרגת את השימוש שלכם בוואטסאפ העסקי שלכם כדי לשפר את התקשורת שלכם עם הלקוחות שלכם והעבודה עם האפליקציה. המערכת מקבלת ושולחת הודעות עם טריגרים ומאפשרת להגדיל בוט שיחה אוטומטי בהתאם לתשובת הלקוח בצ'אט. המערכת מאפשרת שליחת הודעות בלחיצת כפתור לקהילות שלכם דרך המערכת. המערכת מחוברת לחלון שיחה במחשב ומאפשרת מתן שירות לקוחות מהיר ונוח ללקוחות כולל אינטגרציה למייל וקבלת התראות. כמו כן המערכת מספקת דוחות סטטיסטיים מתקדמים ומלאים יותר מאשר באפליקציה עצמה.

חשוב להבהיר כי השימוש באפליקציית וואטסאפ ביזנס דרך המחשב באופן רגיל היא די מוגבלת ולכן שימוש במערכת ניהול וואטסאפ של PAYCALL תשדרג משמעותית את השימוש שלכם באפליקציית המסרים הפופולרית, תייצר חיבור קל ומהיר יותר אל הקהל שלכם, תשפר את מתן שירות הלקוחות שלכם ותסייע לכם לשפר את המשפך השיווקי שלכם. גם הלקוחות שלכם אשר מחוברים לוואטסאפ בכל יום יודו לכם על האפשרות לקבל שירות לקוחות באמצעות הוואטסאפ.

להזמנות חייגו עכשיו: 03-7173333
או מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם:

    מעבר לסרגל הכלים