מערכת ניהול וואטסאפ whatsapp

מערכת ניהול וואטסאפ whatsapp

מערכת ניהול whatsapp מבית Paycall

קשה לחשוב היום על טלפון סלולרי שלא מותקנת בו האפליקציה של וואטסאפ. בשל הפופולריות של אפליקציית המסרים הזו זה היה רק עניין של זמן עד שהיא תייצר שירותים מיוחדים לעסקים שיוכלו להשתמש באפליקציה לצרכי ניהול קהילות של אנשים וקידום העסק. אפליקציה זו נקראת וואטסאפ ביזנס והיא מספקת מגוון רחב של שימושים לבעלי עסקים. מערכת ניהול וואטסאפ של PAYCALL הנה מערכת דסקטופ המספקת לכם כלים ושירותים נוספים לוואטסאפ ביזנס שלכם כדי לייעל ולשפר את תהליכי השיווק והמכירה בעסק, תוך ניצול יעיל וטוב יותר של אפשרויות וואטסאפ ביזנס.

 

מה כוללת וואטסאפ ביזנס whatsapp business ?

 

וואטסאפ ביזנס היא בעצם אפליקציה ייחודית של וואטסאפ המסנכרנת בין מספר הטלפון שלכם לחשבון העסקי (ניתן גם לבחור מספר טלפון אחר) ובה הוסיפו מפתחי האפליקציה אפשרויות נוספות המותאמות לצרכים עסקיים. בין היתר האפליקציה כוללת:

 

מערכת ניהול whatsapp

כיצד עוזרת לנו מערכת ניהול וואטסאפ של PAYCALL?

המערכת של PayCall הינה מערכת מתקדמת לניהול פניות בערוצים השונים וכך מייעלת את העבודה אל מול הלקוחות שלכם. במערכת ניתן לקבל הודעות נכנסות ולשלוח טריגרים שונים.

בנוסף, ניתן להגדיר בוט שיחה אוטומטי בהתאם לתשובות השונות של הלקוח. המערכת מאפשרת שליחת הודעות בלחיצת כפתור לקהילות שלכם.

המערכת מחוברת לחלון שיחה במחשב ובכך מאפשרת מתן שירות לקוחות מהיר ונוח ללקוחות כולל אינטגרציה למייל וקבלת התראות. כמו כן המערכת מספקת דוחות סטטיסטיים מתקדמים ומלאים יותר מאשר באפליקציה עצמה.

חשוב להבהיר כי השימוש באפליקציית WhatsAPP ביזנס דרך המחשב היא מוגבלת ולכן השימוש במערכת הניהול של PayCall תשדרג לכם משמעותית את השימוש שלכם ותייצר חיבור קל ומהיר אל מול הקהל שלכם ובכך תסייע בשיפור שירות הלקוחות והמשך השיווקי.

להזמנות חייגו עכשיו: 03-7173333
או מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם:

    מעבר לסרגל הכלים