חבילות סלולר לעסקים

חבילות סלולר לעסקים

חבילות הסלולר של פייקול לעסקים

9.99

שקלים לחודש

29.99

שקלים לחודש

44.99

שקלים לחודש

סימים לטלפון לבעלי עסקים

 

 

כחלק משיפור התהליכים וההתנהלות בעסק שלנו חשוב לעשות שימוש בכלים טכנולוגים מתקדמים שיכולים לשפר ולייעל את הליך השירות שלנו והליכים נוספים בעסק. הטלפון הוא ערוץ התקשורת העיקרי שבו הלקוח ירצה ליצור עמכם קשר כיוון שהוא נגיש יותר, נוח יותר ועדיין מאפשר לנו לבחון גם את המענה האנושי שמעבר למסך המחשב ומה שאנו קוראים באינטרנט. חברת PAYCALL מציעה לכם היום את הפתרון הטכנולוגי המתקדם ביותר בישראל כיום המשלב בין שירותי סימים של חברות תקשורת לבין מערכות טלפוניה וכלי התקשורת המתקדמים של החברה לשיפור ביצועי העסק שלכם.

 

סימים לחבילות סלולר לעסקים:

 

סים הוא מעין כרטיס תקשורת שמחבר אותנו לרשת התקשורת בה אנו חברים ובהתאם לנתוני החבילה המוגדרת בסים אנו יכולים לנהל שיחות, לגלוש באינטרנט, לשלוח SMSים ועוד. בין אם אתם בישראל או זקוקים לסים חדש עם שיחות מחו"ל לישראל או מישראל לחו"ל כדאי לבחור בסימים החכמים של חברת PAYCALL.

 

מהו הסים החכם של PAYCALL?

 

הסים החכם של חברת PAYCALL מספק לכם בבסיסו את כל השירותים שמקנים לכם חברות התקשורת האחרות מלבד היתרון הגדול שלו הוא שמדובר בסים חכם. מה זה אומר? הסים החכם של PAYCALL מיועד לבעלי עסקים ומחובר למערכת ניהול מתקדמת לניהול הסימים שלכם מכל מקום. הסים מחובר למערכת אבטחה מתקדמת המסייעת בשמירה מפני פריצות צד ג' וגניבת מידע או האזנות פיראטיות. כמו כן הסים החכם שלכם מאפשר לכם עוד מגוון אפשרויות של מרכזיה טלפונית לכל דבר: מערכת IVR, שליחת התראות לטלפון, חיבור לאפליקציות וכלים נוספים של מערכות PAYCALL ועוד…

 

מערכת ניהול סימים והיתרונות שלה:

 

הסים החכם של פייקול מחובר למערכת ניהול סימים המאפשרת לבעל העסק שליטה ובקרה עצמאית מכל מקום. כלומר, המערכת מאפשרת לבעל העסק לנהל את כרטיסי הסים שלו (זה חשוב במיוחד כאשר יש כמה כרטיסי סים במקביל), לשנות מידית את התוכנית לכל סים בהתאם לצרכיו, לבצע את הפעולות הללו בכל שלב במהלך החודש ולשפר את התפעול והתייעלות הכלכלית בעסק. בין היתר המערכת מאפשרת דאשבורד אטרקטיבי עם חוויית משתמש ברמה הגבוהה ביותר לצפייה בנתוני הסימים, הנפקת דו"חות בכל רגע נתון, קבלת התראות על חריגה מתוכניות ועדכון פרמטרים שונים כמו השהיית סים או החייאתו ועוד.

צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

להזמנות חייגו עכשיו: 03-7173333
או מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם:

    מעבר לסרגל הכלים