האינטרנט של הדברים – IOT

האינטרנט של הדברים - IOT

IOT – הכירו את האינטרנט של הדברים

IOT או באריכות Internet of Things הוא מונח שהוטבע על ידי קווין אשטון בשנת 1999. יזם הטכנולוגיה המוכר ערך מצגת בכנס של חברת פאוקטר אנד גמבל ובמהלך הכנס השתמש בביטוי "האינטרנט של הדברים" בהקשר של חיבור מכשירים ותוכנות שונות אחת לשנייה באמצעות חיבור אינטרנט, חיישנים ו/או שבבים אלקטרוניים. החיבור וסנכרון המידע בין המכשירים השונים והמערכות השונות יכול לעשות פלאים ולשפר משמעותית מגוון רחב של תהליכים בעסק שלכם, החל משירות הלקוחות, דרך ניטור מידע לצורך שיפור ביצועים, מחקר ההתנהגות של הקהל שלכם, תפעול דברים בשלט רחוק, בניית מערכות אוטומציה לעסק ועוד.

 

קחו את העסק שלכם כמה צעדים לפני כולם עם IOT :

 

כדי להישאר תחרותיים בעידן הטכנולוגיה שאנו חיים בו כיום אתם, כבעלי העסק, חייבים לעשות שימוש בכלים הטכנולוגיים המתקדמים על מנת לשפר תהליכים וביצועים בעסק. חברת PAYCALL מציעה לכם סימים חכמים למכשירים שלכם ושל העובדים שלכם שיאפשר לכם לבצע פעולות שונות מכל מקום, לשפר ביצועים בעסק, לשפר את ההתנהלות והסנכרון עם העובדים שלכם, להעביר מידע בלחיצת כפתור, להפיק דוחות מיוחדים, לנהל מרכזיה ממחושבת בקלות רבה ולחבר את כל המכשירים בעסק למערכת הניהול והתפעול של העסק.

 

האינטרנט של הדברים - IOT

 

חלק מהתכונות של הסימים החכמים של PAYCALL :

 

שירותי IOT האינטרנט של הדברים של חברת PAYCALL

 

שירותי IOT של חברת PAYCALL נחשבים לשירותים מהמתקדמים ביותר בישראל עבור בעלי עסקים. השירות מאפשר ניהול חכם של העסק ומערכותיו השונות, לרבות כל מה שקשור לתקשורת וטלפוניה והכול באמצעות הסימים החכמים המחברים בין המכשירים השונים בעסק לבין שירותים חיצוניים נוספים ומאפשרת את סנכרון המידע, גיבוי, תפעול וניהול שוטף של הכול ומכל מקום. צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

להזמנות חייגו עכשיו: 03-7173333
או מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם:

    מעבר לסרגל הכלים