אודות חברת פייקול

חברת Paycall הוקמה בשנת 2009 ומספקת פתרונות סליקה ייחודיים באמצעות חשבון הטלפון ומערכות טכנולוגיות מתקדמות לצורך מדידה אמפירית של כלל השיחות הנכנסות לבית העסק.
Paycall הינה חברה מובילה בתחום התשלומים באינטרנט ובתחום מערכות הניהול למדידת פרסום, לידים ושיחות. המערכות המתקדמות שפיתחנו מתבססות על ניסיון וידע רב, מקצועיות, הבנת השוק והשינויים החלים בו, ומאפשרות לנו לספק פתרונות למגוון רחב של לקוחות החל מאתרי אינטרנט, ערוצי טלוויזיה, תחנות רדיו, עיתונות ועד לבעלי עסקים קטנים וגדולים. ב Paycall תקבלו מערכות שמותאמות לצרכים שלכם, מערכות מתקדמות ויציבות, שירות אישי איכותי ואמין.

החזון שלנו

חזון החברה, הוא להוביל בטכנולוגיה, בשירות ובחדשנות של מערכת סליקה, תקשורת וטלפוניה ולאפשר ללקוח למצוא פיתרון לכלל צרכיו העסקיים באותו המקום (one stop shop) .

חברת Paycall מאמינה בשילוב של הון אנושי איכותי לצד מערכות טכנולוגיות מתקדמות, כל זאת ועוד מאפשרות לה להיות החברה המובילה בתחום הסליקה הטלפונית ופיתוח מערכות טלפוניה ותקשורת.

אנו מאמינים כי שילוב מנצח של יכולות טכנולוגיות ושיפור מתמיד לצד השוק המתקדם מאפשר לנו לפתח מוצרים, שירותים ומערכות חדשות בכל עת ולספק ללקוח את הפתרון לשאלה הבאה.

בנוסף אנו נכונים לתת שירות אישי לצרכיו הטכניים של כל לקוח ולבצע התאמות במערכות הקיימות על מנת לספק עבורו את המוצר שעונה לדרישותיו, כל זאת ועוד לצד שירות מקצועי, אמין והוגן לכל לקוח.

לקוחות

  • הודות למאות לקוחות שבחרו במערכת הגביה הטלפונית של Paycall, עשרות אלפי משתמשי קצה נהנים משירותי סליקה מאובטחים מיידים ונגישים מדי יום.
  • מאות לקוחות בוחרים מדי יום במערכת למדידת שיחות של Paycall ונהנים מדי יום מטכנולוגיה מתקדמת במיוחד עם ערך מוסף ייחודי ואפקטיבי המייעל את העבודה בעסק.
  • עשרות לקוחות שפיתחנו עבורם מערכות ivr ייחודיות על פי אפיונם וצורכם האישי.

בין לקוחותינו תמצאו אלפי עסקים בתחומים ומגזרים שונים ביניהם גדולי האתרים בתחומי הGaming, התיירות, הנדל"ן, התרבות, התחבורה, חברות פרסום מובילות, חברות לבניית אתרים, יצרני לידים מובילים בתחומם, פורטלים ואינדקסים מובילים, חברות רדיו ועוד.

להזמנות חייגו עכשיו: 03-7173333
או מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם:

    מעבר לסרגל הכלים